Pokud uvažujete o podnikání na Slovensku, pak Vám v průběhu dvou týdnů můžeme založit společnost přesně podle Vašich představ a požadavků. Zajistíme zpracování příslušných dokladů v souladu s aktuální právní úpravou, zajistíme oprávnění k podnikání (živnostenský list), zápis do obchodního rejstříku a registraci společnosti na příslušných úřadech.

Jak Vám můžeme pomoci?

Poskytujeme profesionální asistenci při zakládaní slovenských akciových společností a společností s ručením omezeným na základě konkrétních požadavků našich klientů. Rovněž v této oblasti nabízíme komplexní servis spočívající ve vyhotovení, resp. zajištění veškerých potřebných úkonů a dokumentů, přičemž garantujeme zápis společnosti do obchodního rejstříku v nejkratším možném termínu. Pro založení společnosti s ručením omezeným na Slovensku budeme v zásadě potřebovat pouze Váš výpis z rejstříku trestů ČR, budoucí sídlo Vaší společnosti na Slovensku a potřebné plné moci.

Prodej ready - made akciových společností a společností s ručením omezeným na Slovensku

Nyní můžete využít možnosti zakoupení ready-made společnosti. Ready made společnosti jsou již založené akciové společnosti nebo společnosti s ručením omezeným na Slovensku. Tyto ready made společnosti fakticky nikdy nevykonávaly žádnou obchodní činnost a mají plně splacen základní kapitál v povinné výši. Hotovou ready made společnost můžete vlastnit a spravovat i do 24 hodin poté, co nás oslovíte. Koupí hotové ready made společnosti ušetříte nejen svůj čas, ale hlavně i peníze, které byste ztratili při složitém a nepřehledném způsobu zakládání obchodních společností. Při zakoupení slovenské ready made společnosti poskytujeme komplexní servis zahrnující poskytnutí veškerých potřebných dokumentů. Jediná nutná součinnost z Vaší strany spočívá v poskytnutí potřebných osobních údajů a plných mocí.Slovenské ready made společnosti na prodej

Název společnosti Typ Město Zapsána v OR Cena Info
V součastné chvíli zde nemáme žádné společnosti tohoto typu.
Celkem společností: 0 Reset filteru

Ceník

Kontaktujte nás

Newsletter

* Newsletter můžete kdykoliv odhlásit

Kontakty

  • Telefon: +420 602 312 554
  • E-mail: info@hotfirm.cz
  • Adresa: Slezská 2033/11
  •              120 00 Praha 2
  • IČ: 289 14 660
  • DIČ: CZ28914660

Google Maps

mapa HOTOVÉ FIRMY